ÚNIKOVKA VELKÝ TŘESK

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 33 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Odvážný vědecký pokus Doktora K se vymkl kontrole: gravitace se změnila, lidé chodí po zdech a každou chvíli může dojít k opravdovému velkému třesku! Tým přátel má pouhou hodinu, aby odvrátil možné katastrofické následky, zvrátil průběh experimentu a ještě zachránil Penny, která zůstala v zamčené laboratoři.

"Úniková hra Velký třesk je oblíbená jak mezi fanoušky známého seriálu, tak i těmi, kteří se alespoň okrajově zajímají o vědecký a geekovský svět."

Vynalézavá kombinace promyšlených vtipů, vysoce technologických úkolů a nečekaných herních obrátek Vás nejen že přenese k oblíbeným filmovým hrdinům, ale také nabije nejrůznějšími pozitivními dojmy z úspěšného absolvování únikové místnosti.

Co říkají o hře

 • Jana KM

  Pozor. vysoce návyková hra!
  Už jsme s partou "vymetli" Hotelový pokoj, Černý pokoj, Krádež v muzeu a Čarodejnici a chystáme se na Za hranicemi. Ze všeho jsme se do limitu stihli dostat, ale někdy s odřenýma ušima. Níže mé dojmy:
  Hotelový pokoj byla moje první únikovka. Na rozcvičení perfektní.Nejtěžší byl Černý pokoj - je hodně o komunikaci a nejlepší na atmosféru Čarodejnice.
  Doporučuji kdo se chce pobavit s přáteli i jinak než v hospůdce.

 • Kami La

  Hotel Le Marais můžeme doporučit, všechny nás bavil, paní byla vstřícná a když jsme potřebovali, tak nás ochotně naváděla, abychom celou hru nezůstali zaseklí u jednoho problému. :-))

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČERNÝ POKOJ

ČARODĚJNICE

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: