ÚNIKOVKA VELKÝ TŘESK

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 33 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Doktor Sheldon Cooper započal s odvážným vědeckým experimentem. Na chvilku opustil laboratoř a pak se to stalo! Něco se zvrtlo a pokud se nedostanete do hodiny do místnosti a neukončíte celý chemický chaos, čeká nás Velký třesk! Na ten svět opravdu není připraven. Zkuste tedy Sheldonův experiment přerušit co nejrychleji. Tik-tak…

"Úniková hra Velký třesk je oblíbená jak mezi fanoušky známého seriálu, tak i těmi, kteří se alespoň okrajově zajímají o vědecký a geekovský svět."

V únikovce “Velký třesk 2.0” budete muset prozkoumat každičký centimetr laboratoře Sheldona Coopera, najít pět zkumavek a tajný kód, kterým zastavíte blížící se katastrofu, přerušíte experiment a dostanete se z místnosti v čase do 60 minut. Fanoušci “Teorie velkého třesku” jistojistě ocení celkovou atmosféru i odkazy na jejich oblíbený seriál. Avšak ani jeho neznalost Vás v žádném případě nemusí odradit. Hlavní je tu logika, intelekt a Vaše vynalézavost.

Co říkají o hře

  • 1

    Já chci více!! Myslím, že toto je ta nejupřímnější zpětná vazba k této únikovce. Děkuji celému týmu Lostrooms a obdivuji jejich fantazii. Klidně bych hrála i o další hodinu více. Byla to moje první únikovka. Pozval mě sem přítel, protože jsme fanoušky “Teorie velkého třesku” a já jsem naprosto ohromená. Bylo to dosti obtížné, ale naprosto fascinující.
  • 2

    Únikovka, která člověka chytí a vtáhne hned od první minuty. Ne proto, že je to děsivé prostředí. To v těchto hrách tak bývá. U nás to bylo proto, protože jsme půl hodiny nemohli rozluštit hned první puzzle a o to více zanícení jsme pa do hry byli. Dále to pak šlo rychleji a to hlavně díky průvodci a jeho tipům. Únikovka občas vytváří dojem, že každou chvíli někde vyjede kamera a my se staneme dalšími hrdiny seriálu. Velice se mi to líbilo a určitě se vrátíme vyzkoušet i další z řady únikových her.
  • 3

    Únikovka jako stvořená pro ty, kteří rádi řeší náročné logické úkoly. A pokud jste k tomu všemu zároveň ještě fanoušci “Teorie velkého třesku” jako my, jste zde naprosto správně a nešlápnete vedle. Mnoho různorodých hádanek, myšlenky běží a vrtají se v mozku jako mravenci. Bez nápovědy a pomoci průvodce by ale, aspoň podle mého názoru, všechny hádanky rozluštit nešlo. Průvodce vždy dobře nasměřuje a pomůže při potížích. Samozřejmě, že s ním nemusíte vůbec komunikovat, pak je ale nezbytné mít spoustu zkušeností z jiných únikových her. Ačkoli to pro mě nebyla ani první, ani druhá, ale dokonce třetí hra, podle úrovně obtížnosti pro mě byla tou nejtěžší. Zároveň však byla určitě nejzajímavější! Díky moc.

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČERNÝ POKOJ

ČARODĚJNICE

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: