ÚNIKOVKA ČERNÝ POKOJ

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 33 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Ani úplná tma nemůže být překážkou pro dobře sladěný tým. Musíte věřit svým smyslům a spolehnout se na své přátele – jen tak dokážete překonat strach ze tmy a projít touto doslova nevídanou zkouškou, kterou Vám přináší svět únikových her.

Černý pokoj je oblíbený především mezi hráči, kteří toho již zažili hodně a které poněkud omrzely tradičně koncipované únikové místnosti. Myslíte si, že už Vás nic nepřekvapí? Co si vyzkoušet únikovou hru, v níž se nemůžete spolehnout na svůj zrak? Zažijte na vlastní kůži zcela jinou atmosféru a zjistěte, zda Váš tým je opravdu dobře sehraný.

Co říkají o hře

 • Jana KM

  Pozor. vysoce návyková hra!
  Už jsme s partou "vymetli" Hotelový pokoj, Černý pokoj, Krádež v muzeu a Čarodejnici a chystáme se na Za hranicemi. Ze všeho jsme se do limitu stihli dostat, ale někdy s odřenýma ušima. Níže mé dojmy:
  Hotelový pokoj byla moje první únikovka. Na rozcvičení perfektní.Nejtěžší byl Černý pokoj - je hodně o komunikaci a nejlepší na atmosféru Čarodejnice.
  Doporučuji kdo se chce pobavit s přáteli i jinak než v hospůdce.

 • Kami La

  Hotel Le Marais můžeme doporučit, všechny nás bavil, paní byla vstřícná a když jsme potřebovali, tak nás ochotně naváděla, abychom celou hru nezůstali zaseklí u jednoho problému. :-))

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČARODĚJNICE

VELKÝ TŘESK

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: