ÚNIKOVKA ČERNÝ POKOJ

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 33 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Bez nadsázky je tato únikovka tou nejvíce neobvyklou! Představte si, že jste se ocitli v neznámé místnosti v naprosté tmě. Vaším úkolem bude vyřešit hádanky a najít cestu ven z místnosti. Sami to těžko zvládnete, proto Vám bude napovídat Váš tým a to přímo z navigačního pokoje. Tam ostatní vidí všechno, co se děje ve Vaší temné místnosti, díky infračervenému světlu. Nebojte se: v "Černém pokoji" nebudou žádné strašlivé věci ani najatí herci. Čekají na Vás jen logické úkoly.
Budete cítit, jak se Vaše pocity mění, když se celý svět okolo Vás ponoří do temnoty. Pochopíte, jak dobře funguje lidský hmat. Otestujte sílu svého týmu. Myslíte si, že můžete komunikovat s přáteli v takových podmínkách? Můžete jím absolutně důvěřovat a slepě postupovat tak, jak Vám řeknou? Zaregistrujte se na únikovku "Černý pokoj" a vyzkoušejte to sami na vlastní kůži.

Co říkají o hře

  • 1

    Když jsem vešla do pokoje, myslela jsem si, že tuto únikovku bude nemožné projít. Vůbec jsem se neorientovala a nerozuměla tomu, jak je možné se pohybovat v naprosté tmě a cítila jsem se úplně slepá. O půl hodiny později se mé pocity změnily: již jsem jsem celou místnost lépe znala a dokonce jsem si uvědomila, co se kde nachází za předměty. Když zvyknete na to, že už nemáte zrak, ostatní smysly se stanou silnější a aktivnější. Je to neuvěřitelný pocit, zkuste to také!
  • 2

    Administrátor únikovky nám řekl, že do konce v časovém limitu vyjde pouze 20% týmů. Dostali jsme se na konec pouze s jediným tipem, takže je to teď pro mě skutečně důvod k hrdosti! Šli jsme na tuto únikovku s přáteli a rozdělili se tak, že chlapci byli navigátoři a dívky se staly hráči v černém pokoji. Zpočátku bylo velmi obtížné navigovat ve tmě, ale rychle jsem se přizpůsobila. Navíc tento úkol dokonale trénuje důvěru: s přáteli jsme se po tomto dobrodružství sbratřili ještě víc.

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČARODĚJNICE

VELKÝ TŘESK

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: