ÚNIKOVKA HOTEL LE MARAIS

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 27 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

V pokoji pařížského Hotelu le Marais došlo k záhadné vraždě. Nikdo netuší, že v onom pokoji bydlel agent CIA. Jestli se to někdo dozví, vypukne mezinárodní skandál. Vaším nelehkým úkolem je tomu zabránit. Budete muset zamést všechny stopy kolegy ze CIA a zničit jeho průkaz, než na něj někdo přijde. Máte přesně 60 minut do příjezdu francouzských detektivů. Najděte průkaz, zničte stopy a opusťte co nejrychleji místo činu.
Úniková hra Hotel Le Marais je vhodná i pro začátečníky a je nejpopulárnější z Lostrooms únikovek. Zarezervujte si místo právě teď, a již zítra se můžete cítit jako Sherlock Holmes
V únikovce Hotel Le Marais se budete cítit jako skutečný detektiv. Na první pohled se Vám možná bude zdát, že v pokoji se nedá najít nic neobvyklého. Později ale určitě zjistíte, že i drobné detaily tu hrají velkou roli. Nemusíte být inženýrem nebo mít fenomenální paměť, abyste mohli celou záhadu rozluštit. Úkoly jsou různé a každý se s nimi může popasovat. Stačí být vynalézavý a štěstí se na Vás usměje. A spolu s ním se na Vás jistě usměje i tvář agenta CIA z jeho průkazu.

Co říkají o hře

  • Dana

    Na únikovku jsme šli s manželem a dětmi a ani ty se nenudily! Vyšplhaly třeba tam, kde to pro nás bylo obtížné a někdy si všimly věcí, kterým jsme ani my dospělí nevěnovali velkou pozornost, takže nám tím v celé hře hodně pomohly. Bez nás rodičů by to ale samozřejmě nezvládly. Tím je tato únikovka skvělou volbou, jak strávit víkend společně s celou rodinkou. Celý den po únikovce jsme pak nadšeně diskutovali o detailech hry, takže Hotel le Marais je opravdu dobrý zážitek pro všechny.
  • Lina

    Na tuto hru jsme šli o vánočních svátcích. V Praze bylo téměř všechno uzavřeno a pouze v Lostrooms nás mile přijali. Administrátor nám velmi podrobně vyprávěl o únikovce, a na konci přidal drahocenných 10 minut, abychom prošli únikovku do konce a odešli z Lostrooms spokojeně s pocitem výhry. To je velmi milé. Takže jsem absolutně spokojen. Únikovka byla zajímavá, dost složitá a příběh je věrohodný, jako film o Jamesi Bondovi. Už se těším na další únikovky v Lostrooms.

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

ČERNÝ POKOJ

ČARODĚJNICE

VELKÝ TŘESK

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: