ÚNIKOVKA HOTEL LE MARAIS

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 27 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Záhadnou vraždu v pokoji pařížského hotelu mohou rychle odhalit jen ti nejlepší agenti CIA. Abyste stihli utéct z místa zločinu během 60 minut, musíte být plní důvtipu, všímat si detailů a zapojit logické myšlení.

"Quest je ideální pro začínající hráče, protože obsahuje hádanky všech typů: šifry, skrýšy, elektroniku"

V únikové hře Hotel le Marais se ocitnete v roli zkušeného vyšetřovatele. Vaším úkolem bude shromáždit potřebné důkazy a pomocí moderních technických zařízení vyřešit dobře promýšlené úkoly a hádanky. Tato úniková hra je skvělou volbou pro začínající hráče, kteří teprve nedávno pronikli do rozmanitého světa únikových místností.

Co říkají o hře

 • Martin P

  Promyšlené, zábávné a napínavé
  Byli jsme ve dvou v místnosti "Hotel le Marais", personál příjemný, rébusy mají skvěle vymyšlené, nebudu samozřejmě nic prozrazovat, ale rozhodně mohu tuto místnost doporučit.
 • Jana KM

  Pozor. vysoce návyková hra!
  Už jsme s partou "vymetli" Hotelový pokoj, Černý pokoj, Krádež v muzeu a Čarodejnici a chystáme se na Za hranicemi. Ze všeho jsme se do limitu stihli dostat, ale někdy s odřenýma ušima. Níže mé dojmy:
  Hotelový pokoj byla moje první únikovka. Na rozcvičení perfektní.Nejtěžší byl Černý pokoj - je hodně o komunikaci a nejlepší na atmosféru Čarodejnice.
  Doporučuji kdo se chce pobavit s přáteli i jinak než v hospůdce.

 • Kami La

  Hotel Le Marais můžeme doporučit, všechny nás bavil, paní byla vstřícná a když jsme potřebovali, tak nás ochotně naváděla, abychom celou hru nezůstali zaseklí u jednoho problému. :-))

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

ČERNÝ POKOJ

ČARODĚJNICE

VELKÝ TŘESK

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: