ÚNIKOVKA PORTÁL

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 27 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 850-1400 Kč
Adresa: Opatovická 18, Praha 1
Tel: 777 434 533

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 777 434 533
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Zatímco se všichni hádali o existenci paralelního světa, starý vědec přišel se strhujícím objevem: nejen že paralelní svět dokázal, ale také se do něj úspěšně dostal díky portálu, který si sám zhotovil. Jeho zařízení je však velmi nestabilní, a proto náš geniální badatel riskuje, že zůstane v neznámé dimenzi jednou provždy. Vy, jako jeho učňové, se pro něj musíte vydat a zavčasu se vrátit zpět!

"Pestrá paleta technických vychytávek a úkolů je skutečnou výzvou i pro ty nejzkušenější příznivce únikových her"

Vysoce technologická úniková místnost Portál Vám nabízí možnost octnout se ve sci-fi laboratoři s velkým počtem důmyslných přístrojů. 

Co říkají o hře

 • Zuzana Š

  Tuto únikovku jsem absolvovala jako vůbec moji první. Teď už mám srovnání a nemohu říct, že by mě nějak zklamala. Oproti ostatním je vyžadováno opravdu hodně logického přemýšlení a to se mi líbí. V jiných případech, kde jde v podstatě jen o hledání určitých předmětů jsem po chvíli poněkud znuděna. Obsluha perfektní, pán byl vážně milý, pomohl, navedl tak, jak bylo potřeba. Proto tuto únikovou hru hodnotím velmi kladně a určitě ji mohu s čistým svědomím doporučit.
 • Kateřina M

  Jako nadšení příznivci únikovek jsme se rozhodli vyzkoušet i nějakou v Praze.
  Vybrali jsme si Lostroooms a z plánované jedné návštěvy jsme ve finále unikali ze tří :-))) během dvou dnů. Zvolili jsme Advokáta, Zpátky do školy a Portál.
  Přestože každý ze tří členů týmu by jednotlivým pokojům rozdělil vítězné medaile v jiném pořadí, tak za nás si všechny tyto pokoje ocenění zaslouží.
  Děkujeme

Akceptujeme:

Další únikovka na této adrese:

ZA HRANICEMI VĚDY


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: