ÚNIKOVKA ÚTĚK

Obtížnost: 3/5
Nejrychlejší tým: 44 minut
Počet hráčů: 2
Cena: 850-1100 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Tohle nečekal nikdo: soudní řízení rozhodlo, že jste spáchali trestný čin. Vy víte dobře, že jste nevinní, důkazy však mluví proti. Nikoho teď ale nemůžete přesvědčit o tom, že jste nic nespáchali. Jste na záchytce za mřížemi a za hodinu vás chtějí odvést do věznice. Neexistuje jiný způsob, jak zachránit své jméno a čest. Unikněte! Dostaňte se z cely, dokud je čas. Máte 60 minut na to, než pro vás přijdou.
Úniková hra “Útěk z vězení” je pouze pro dva hráče. Malá místnost stylizovaná jako vězeňská cela dokonale překvapí. Mohlo by se zdát, že v ní není místo na schování hádanek. Opak je ale pravdou. Šifry nejsou tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. A budete-li je chtít vyřešit, budete potřebovat výbornou paměť, důvtip a především parťáka na týmovou práci. Navzdory dosti chmurnému příběhu únikovky je tato hra skvělou volbou pro romantické rande. Takže pokud se chcete s protějškem nejen pobavit, ale také se navzájem poznat o trochu lépe, je tu něco pro vás!

Co říkají o hře

  • Byli jsme s manželem na “Útěku z vězení” a behěm hry jsem si uvědomila, jak správně jsem si svého partnera vybrala. :-) Jeho důvtip a pozornost pro nás byly moc užitečné, užili jsme si to a “utekli jsme z vězení” těsně před limitem.
    Musím říci, že jsme vůbec nečekali tak propracované hádanky. Je to jistě jedna z nejlepších únikovek v Praze. Lostrooms a “Útěk z vězení” jen doporučuji.
  • Na “Útěk z vězení jsme šli s kamarádkou a mozeček se nám pořádně vařil. Do hry jsme se vyloženě vžili a brali ji opravdu vážně. Zadání byla velmi různorodá. Dlouho jsme nemohli pochopit, proč je ve zdi díra a jak může zrcadlo pomoci k útěku. Nakonec to pro nás bylo velkým překvapením. Z místnosti jsme v limitu stihli dostat a byla to paráda!

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČERNÝ POKOJ

ČARODĚJNICE

VELKÝ TŘESK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: