ÚNIKOVKA ČARODĚJNICE

Obtížnost: 4/5
Nejrychlejší tým: 36 minut
Počet hráčů: 2-4
Cena: 1100-1400 Kč
Adresa: Žitomírská 38, Praha 10
Tel: 776 744 406

Chcete si dnes zahrát?

Zavolejte nám hned na číslo
+420 776 744 406
a zjistěte, zda máme volné termíny

Legenda

Že do života přináší štěstí různé mantry a amulety? To se nezdá moc pravděpodobné. Zato divotvorný lektvar podle prastarého čarodějnického receptu, ten rozhodně ano. Abyste ho ale uvařili, musíte se vplížit do starého zchátralého doupěte čarodějnice, najít její ukrytý recept a k tomu všemu sehnat ještě všechny potřebné ingredience. Na vše máte jen hodinu, dokud se čarodějnice nevrátí. Pamatujte si: za štěstím vede trnitá cesta, ale štěstí miluje odvážné. Jen se nebojte zkamenělých lebek a pavouků velkých jako nejtlustší žáby!
Uvařte lektvar podle starého čarodějnického receptu a štěstí se nezbavíte, ani když si budete myslet, že už ho máte příliš! Od prvního dne už pro vás nebude žádná sázka nevýherní a na všech semaforech budete mít vždy zelenou. Pokud vás láká se na hodinu ponořit do kouzelného příběhu a cítit se jako jeho hlavní hrdina, naše únikovka “Čarodějnice” je pro vás to pravé. Středně obtížné, zato technicky náročnější úkoly udělají silný dojem i na zkušenější hráče. Čáry máry fuk! Náročná a nejvíce pohlcující únikovka “Lostrooms” právě začíná!

Co říkají o hře

  • Buracek

    Čarodějnice byla dobře zpracovaná a moc se mi líbila. Vybírala jsem únikovky jako součást rozlučky se svobodovou a tahle tam nesměla chybět jako další na sezmanu spojena s kouzly. Na mě tam sice bylo moc samoutích rekvizit, které jsou jen tak na ozdobu, ale jako účel zmást ostatní dobrý. Líbila se a v Lostrooms jsem nebyla naposled. Personál byl milý a příjemný. :)

Akceptujeme:

Další únikovky na této adrese

HOTEL LE MARAIS

ČERNÝ POKOJ

VELKÝ TŘESK

ÚTĚK


Hráli jste naše únikovky? Napište svůj názor: