DETEKTIVNÍ HRY

NOVÁ FORMA ZÁBAVY
PRO MILOVNÍKY HLAVOLAMŮ

ODPOVÍME VÁM NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

CO OBNÁŠÍ TENTO FORMÁT?

Detektivní hry připomínají interaktivní divadlo. Vy a Váš tým se ocitnete v centru příběhu, který se odehrává okolo záhadné vraždy. 
Budete komunikovat s postavami tohoto příběhu:
- vyslechněte si jejich názor
- zeptejte se jich na doplňující otázky
- dejte vše dohromady (indície, příběhy, odpovědi)
- odhalte vraha a okolnosti vraždy dříve než ostatní týmy

KOLIK LIDÍ SE MŮŽE ZÚČASTNIT HRY?

Hry jsou pro velké množství účinkujících - od 40 do 150 lidí. Maximální počet účinkujících vychází z kapacity prostoru, kde se hra bude konat.

JAK DLOUHO TRVÁ HRA?

Hra obvykle trvá okolo 3 hodin. Během tohoto času Váš tým musí obhlédnout místo činu, najít všechny indície, vyslechnout podezřelé z vraždy a usvědčit vraha. 
Doba se samozřejmě může lišit podle úspěšnosti zúčastněných týmů.

JAK VE HŘE ZVÍTĚZIT?

Abyste vyhráli dříve než ostatní, tak musíte správně zodpovědět tyto tři otázky:
Kdo je vrah?
Jaká je vražedná zbraň?
Jaký byl motiv vraždy?

JAKÝ JE PRŮBĚH HRY?

Pro detektivní hry se snažíme vybírat vhodné prostředí, které co nejvíce odpovídá tématu a zasazení jednotlivých her. Většinou se jedná o zajímavé kluby či kreativní bary.

MUSÍ SE CELOU DOBU DRŽET TÝM POHROMADĚ?

Doporučujeme, abyste se drželi pohromadě a pozorně si vyslechli příběhy postav. Klidně se však můžete rozdělit, abyste zároveň vyslechli několik příběhů, ale snažte se nezapomenout na žádný detail z toho, co jste vyslechli.

CO MÁME DĚLAT, KDYŽ JE POSTAVA OBSAZENA JINÝM TÝMEM?

Můžete se v klidu připojit k jinému týmu, který již poslouchá příběh postavy. Pokud jste neslyšeli začátek, tak Vám ho postava zopakuje ještě jednou. Důležité je nikoho nepřerušovat a nekazit hru ostatním.

MŮŽE SE BĚHEM HRY PÍT ALKOHOL?

Nejsme proti určitému množství alkoholu - je to vždy trochu “veselejší”. Ale pokud budete kazit hru ostatním týmům, budeme Vás muset po druhém napomenutí poprosit o opuštění hry.

JE MOŽNÉ OBJEDNAT HRU NA FIREMNÍ VEČÍREK?

Samozřejmě to možné je. Pro společnosti máme speciální scénáře, které nejsou v nabídce otevřených questů. Pošlete nám svou objednávku a my Vám pošleme vytvořenou kalkulaci.


Share this spot