Je možné rezervaci změnit nebo zrušit?

Při rezervaci vám na e-mail přijde potvrzující zpráva. Ve zprávě taky najdete kód pro zrušení, který je potřeba zadat dole na stránce  rezervace. Potom co bude rezervace zrušena, můžete zarezervovat jiný termín. Pokud nemůžete tento odkaz použít, pošlete nám e-mail s Vaším jménem a časem Vaší rezervace na office@lostrooms.cz a my rezervaci zrušíme za Vás.

Jak se obléct  pro hru?

Oblečte se tak, abyste se cítili pohodlně. Nejsou zde žádné speciální podmínky.

Můžou se zapojit i cizinci (bez znalosti českého jazyka)?

Ano samozřejmě, hry jsou připravené ve dvou jazycích – Čeština a Angličtina. 

Je možné hrát s 5 (nebo více) hráči v jednom týmu? 

Na základě našich zkušeností jsme toho názoru, že optimální tým by se měl skládat ze 2 až 4 hráčů. Více hráčů v jednom týmu by se ale už necítilo pohodlně během hry kvůli limitovanému prostoru a méně efektivní spolupráci. Doporučujeme se proto rozdělit do 2 nebo 3 menších skupin a hrát v jednom čase zároveň ve vícero pokojích.

Jak aktivovat slevový kód nebo kupon?

Pro aktivaci slevového kódu, prvně vyberte čas a datum a poté zadejte ho do políčka “Slevový kód/Discount code:” a zmáčknete tlačítko “Použit kód/Apply code” a tím se kód aktivuje.

Kupon zadejte  do políčka Komentáře.

Mohou se hry zúčastnit také děti?

Ano, děti nad 10 let už si hru užijí, nicméně je nutný doprovod rodičů/dospělých pro všechny děti do 15 let.

Co když přijdeme pozdě?

Hra trvá maximálně 60 minut a následující skupina začíná hned po Vás. Váš pozdní příchod Vám tedy ubírá cenné minuty ze hry, což může ovlivnit Vaši úspěšnost. Pro překonání všech nástrah potřebujete maximum možného času. Doporučujeme Vám dorazit o 10-15 minut dříve, abychom Vám mohli před samotnou hrou vše vysvětlit. Mapu a instrukce, jak se k nám dostat, naleznete na úvodní stránce. V případě, že se ztratíte, zavolejte na číslo  776 716 046 a my Vám poradíme, jak nás najdete.

Chci si hru zarezervovat, jak to mám udělat?

Pro rezervaci prosím navštivte sekci “Rezervace” a vyberte si mezi 2 místnostmi, které máme v Praze, a najděte si v kalendáři volný den a hodinu, kdy byste chtěli přijít. Jakmile si vyberete termín, napište nám své údaje pro rezervaci a je to. Dostanete automatický potvrzovací e-mail.

Kolik to stojí? Jak můžeme zaplatit?

Cena je 1250 Kč (50 EUR) za jeden tým 24 lidí Každý tým musí mít minimálně 2 a maximálně 4 členů, cena je za celý tým, nikoliv za každého člena zvlášť. Platí se hotově po skončení hry. (Pouze hotově, nepřijímáme kreditní karty).

Je možné hru využít pro teambuilding nebo větší skupiny? 

V takovém případě nám prosím zašlete e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejt776 744 406 a dejte nám vědět, kolik lidí by chtělo přijít a datum, kdy byste nás chtěli navštívit, abychom mohli skupiny zorganizovat podle dostupných rezervací.

Jaké zprávy budou zasílány na můj e-mail?

Když uvádíte svou e-mailovou adresu, souhlasíte s tím, že vám budou zasílány e-maily od našeho systému s informacemi o aktuálních novinkách, akcích a speciálních nabídkách
Po rezervaci budete mít možnost zrušit zasílání těchto zpráv kliknutím na odkaz "odhlásit se".

Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET