Для детей (cz)

Chcete zařídit dětskou oslavu, ale nevíte jak na to?


SCÉNÁŘE ÚNIKOVEK PRO DĚTI
od LOSTROOMS.cz

Upravili jsme scénáře několika našich questů na Žitomírská 38 zvlášť pro děti:

Detektiv v Paříži ( Hotel Le Marais )

Mladí pomocníci inspektora francouzské policie mají pomoci provést prohlídku hotelového pokoje, kde je nejspíše ubytován americký špion. Je potřeba odhalit veškeré skrýše, důkazy a opustit uzavřený hotelový pokoj do té doby než se vrátí špion.

Hotel00
Hotel01
Hotel02

Laboratoř šíleného vědce ( Velký Třesk 2.0 )

Trochu bláznivý vědec opět prováděl svoje pokusy. V důsledku toho se ztratil nejenom on, ale zároveň i velice důležité dokumenty. Úkol hráčů: dostat se do laboratoře, použít nápovědy a najít ztracené dokumenty.

Bigbang00
Bigbang01
Bigbang03

Kouzelný elixír ( Čarodějnice )

Dostaňte se do doupěte čarodějnice zatímco není doma a uvařte si pro sebe trochu zázračného lektvaru, který Vám dopřeje úspěch! Pohádkový příběh pro statečné a odvážné!

Witch01
Witch06
Witch07

Kromě úpravy scénáře pro děti, nabízíme rovněž:

Profesionálního dětského animátora

Náš animátor bude doprovázet Vaše děti v průběhu questu a zároveň jim bude pomáhat odhalit všechny skrýše a vyřešit hlavolamy.
Cena za službu "Dětský animátor" činí 150 Kč za jednu hru.

Odpočinek v našem útulném lobby

Po skončení questu můžete dopřát svým dětem posezení při čaji a dát si něco na zub, třeba pizzu či něco sladkého ( jídlo si můžete přinést i vlastní )
Cena za obývací místnost činí:
500 Kč na hodinu pro skupinu do 5 lidí včetně
1000 Kč na hodinu pro skupinu do 15 lidí.

01
02
03
04
05
06

Pokud byste si přáli zařídit dětskou oslavu - pošlete nám objednávku a my uděláme vše pro to, aby se oslava vydařila na maximum!

Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET